Oczy to podstawa makijażu

Tak jak stół może być centralnym punktem salonu, tak twoje oczy powinny być centralnym punktem Twojej twarzy. Spowoduje to odciągnięcie uwagi od jakichkolwiek przebarwień lub niedoskonałości skóry. Wzbogać swój kolor oczu za pomocą cieni do powiek, które sprawią, że Twoje oczy się rozejdą. W przypadku brązowych lub orzechowych oczu, złoto i brąz są cudowne, podobnie jak błękit. Niebieskie oczy świetnie wyglądają z niebieskoszarymi, miedziakami, złotem i brązami, a ciemne oczy wyglądają fantastycznie z głębokimi, bogatymi odcieniami.

Jeżeli jesteś pomysłowa, to makeup daje olbrzymie pole do popisu. Jeśli masz ochotę przetestować coś nowego, spróbuj wykonać własny bronzer. Wszystko, co Ci się przyda, to parę przedmiotów, które zapewne są w Twojej szafce w kuchni. Weź odrobinę proszku cynamonu, kakao, trochę proszku z gałki muszkatołowej i wymieszaj ze skrobią kukurydzianą – i w taki sposób otrzymasz własny bronzer. Jeżeli jesteś fanką makijażu z naturalnymi komponentami czy też pragniesz całkowicie powstrzymać chemikalia, w taki sposób otrzymać całkowicie naturalny produkt.

Krem jest obowiązkową częścią prawidłowej pielęgnacji skóry. Powinno się dokładnie nawilżać skórę, żeby makijaż wyglądał dobrze. Wybierz balsam, który będzie pasować do twojego typu skóry. Z jakiego względu właściwy krem będzie tak znaczący? Utrzymuje zdrową skórę pod makijażem, a dodatkowo umożliwia zapewnić jej plastyczność, a nie chropowaty kształt. Możesz również dodać parę kropli wody różanej do balsamu, żeby zwiększyć efekt nawilżenia.

Nauka makijażu dziennego i wieczorowego dla potrzeb własnych – http://nauka.xprojekt.co.pl

W każdym przypadku korzystaj z podkładu przed użyciem cienia do powiek. Tym samym Twoja skóra będzie prezentować się świeżo. Używaj pędzli wysokiej jakości w trakcie stosowania cieni do powiek. W innym wypadku twój makijaż może nie prezentować się precyzyjnie. Użyj biały cień w połączeniu z jasnymi kolorami, aby wyglądały na całkiem dynamiczne.

Błyszczące cienie do powiek są bardzo atrakcyjne, ale kiedy używasz ich na całej powiece, mogą wyglądać za bardzo lśniąco i kiczowato. Użyj błyszczącego cieni do powiek tylko na wewnętrznym obszarze oczu, a matowy cień na resztę powieki. Najlepiej używać cieni do powiek, które są w kolorze skóry lub o kilka odcieni ciemniejsze od odcienia skóry.

Bez względu na to jakiej firmy masz kosmetyki, twój podkład a również baza będą musiały ze sobą współgrać. W innym wypadku jest zagrożenie, że Twój makijaż zwyczajnie zejdzie z buzi. Zaaplikowanie drobnej ilości podkładu dookoła oczu znacząco zmniejsza występowanie kurzych łapek. W każdym przypadku umieszczaj podkład używając pociągnięć w dół. Duża część z kobiet ma małą powłokę włosków na twarzy, z kolei nałożenie podkładu w górę spowoduje, że włoski będą widoczne. Co po prostu nie będzie prezentować się dobrze.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s